Lastik Aksesuarları

Tekstil sektöründe kullanılan lastik aksesuarları çeşitli renklerde ve desenlerde mevcuttur ve farklı giyim ihtiyaçlarına uyacak şekilde özelleştirilebilirler.

4/1/2023

Tekstil Aksesuar Firmaları

Tekstil aksesuar firmaları ürünleri arasında fermuar, düğme, tokalı kemer, etiket, kordon, nakış, aplikasyon gibi çeşitli ürünler bulunmaktadır.

3/25/2023

Kordon Çeşitleri

Üretimini yaptığımız polyester, pamuk ve reflektörlü kordonlar hakkında detaylı bilgiler .

3/21/2023

Dokuma Lastik nedir ?

Tekstil ürünlerinde kullanılan en önemli ürünlerden biri olan dokuma lastik konusunda bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz.

3/8/2023

Dar dokuma lastik nedir ?

Dar Dokuma Lastik, öncelikle dar dokumalı bir malzemeden üretilen, esnek bir malzeme türüdür, tekstil sektörü için dar dokuma lastik aksesuarları üretiyoruz.

2/2/2023

Dar dokuma nedir

Tekstil ürünlerinizde kullanmak üzere dar dokuma tekstil aksesuarları üretiyoruz.

1/29/2023

Giyilebilir Tekstil Aksesuarları

Giyilebilen tekstil aksesuarları, insanların giydiği veya vücuduna sürdüğü tekstil malzemelerinden yapılmış aksesuarlardır.

1/24/2023

Tekstil Aksesuarları Merter

Merter'de bulunan mağazamızda Tekstil Aksesuarları mağazamızda kendi imalatımız imalatımız Lastik, Şerit, Kordon, Metal Aksesuar, Fermuar ve Lastik Grubu ürünlerimiz bulunmaktadır.

1/23/2023

Plastik Tekstil Aksesuarları

Kolayca istenilen şekilde üretimi yapılan plastik aksesuarlar için Merter'de bulunan firmamıza bekliyoruz.

1/16/2023

Metal Tekstil Aksesuarları

Firmamız metal düğmeler, ipler, zipperlar, broşlar, kolyeler gibi aksesuarları üretmektedir. Bu aksesuarlar genellikle moda ve tasarım alanlarında kullanılır ve giyilebilir ürünlerin aksesuarları...

1/12/2023

Oeko-Tex Sertifikası Nedir?

Oeko-Tex ürün etiketlerini, şirket sertifikalarını, Uluslararası Tekstil, Deri Ekolojisi Alanında Araştırma ve Test Derneği tarafından sağlanan diğer hizmetleri temsil eden tescilli bir ticari markadır.

10/21/2022